Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

google.com.ua

google.com.ua

УАПЦ на Пасічній

Середа, 18 жовтня 2017, 17:06

УАПЦ будуватиме храм на Пасічній

Українська Автокефальна Православна Церква хоче звести храм на вулиці Пасічній.

Про це йдеться на сайті Львівської міської ради.

У середу, 25 жовтня, у міськраді відбудеться громадське слухання щодо будівництва храму на земельній ділянці на вул. Пасічній (навпроти будинку № 169). На ділянці площею 0,1025 га Українська Автокефальна Православна Церква (парафія святої великомучениці Катерини у Сихівському районі) хоче звести храм.

Дана ділянка є вільною від забудови, а комісія у справах релігій при виконавчому комітеті міськради не заперечує щодо її відведення релігійній громаді УАПЦ під будівництво та обслуговування храму,  йдеться у пояснювальній записці до проекту ухвали про надання релігійній громаді УАПЦ парафії святої великомучениці Катерини у Сихівському районі Львова дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній (навпроти будинку №169).

Місце проведення громадського слухання: великий сесійний зал Львівської міської ради (каб.202, м. Львів, пл. Ринок,1). Початок о 18:00 год. Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі паспорту громадянина України (для посвідчення особи та підтвердження місця реєстрації проживання).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.