Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

опалювальний сезон

Понеділок, 23 жовтня 2017, 10:15

У Львові відновили опалювальний сезон

опалювальний сезон

Упродовж дня у домівках всіх львів'ян має бути тепло.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Від сьогодні, 23 жовтня, у Львові відновлюють опалювальний сезон для усіх категорій споживачів. Відповідно до розпорядження «Про відновлення подачі теплоносія для опалення», ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго» вже зранку розпочали відновлювати подачу опалення до житлових будинків, бюджетних установ та інших споживачів.

«Сьогодні зранку ми розпочали відновлювати подачу опалення до житлових будинків, бюджетних установ та інших споживачів. Процес відновлення проходить спокійно, жодних проблем чи поривів не має. Сподіваємося впродовж дня забезпечити теплом наших споживачів»,  розповів головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

Зазначимо, до сьогодні опалення отримували 4 бюджетні установи на основі листів-звернень керівників закладів (обласна клінічна лікарня, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих, СШ №45).

Нагадаємо, у Львові офіційно стартував опалювальний сезон 10 жовтня, однак через підвищення температури з 15 жовтня подачу опалення було призупинено.

В опалювальному сезоні 2017-2018 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає тепло до 197 освітніх закладів (школи, садочки), 51 медичного закладу (лікарні, поліклініки), 1624 житлових будинків. ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подає опалення до 42 закладів освіти (школи і садочки), 6 медичних установ та 525 житлових будинків.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.