Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олег Синютка

Олег Синютка

Четвер, 26 жовтня 2017, 13:05

На Львівщині найлегше вести бізнес, – Синютка

На думку Олега Синютки, безпека і комфорт у веденні бізнесу дозволили створити на Львівщині 50 нових виробництв.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні під час XVІI Міжнародного економічного форуму голова Львівської ОДА Олег Синютка розповів, що на території області легко вести бізнес, оскільки йому гарантують безпеку і комфорні умови.

"Безпека бізнесу, особистості та країни гарантується армією, що переходить на стандарти НАТО. Безпека і комфорт для ведення бізнесу дали можливість створити в області 50 нових виробничих потужностей та збільшувати кількість робочих місць. Ми створили систему супроводу інвестиційних проектів, що дає можливість одночасно вести 162 нових виробничих процеси. Ця динаміка є найкращим промоутером для нашого краю. Наша перемога базується на однакових цінностях зі світовим співтовариством. Тому можна впевнено сказати: найлегше вести бізнес тут, на Львівщині. Це – результат співпраці бізнесу, влади та науки", – зазначив Олег Синютка. 

Нагадаємо, сьогодні на "Арені Львів" стартував XVІI Міжнародний економічний форум.

Протягом двох днів відомі українські та зарубіжні експерти дискутуватимуть про економічний розвиток, боротьбу із корупцією, підготовку професійних кадрів, альтернативну енергетику, а також ділитимуться власним досвідом.

Із детальною програмою XVІI Міжнародного економічного форуму можна ознайомитись тут.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: