Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

суд

суд

П'ятниця, 3 листопада 2017, 11:00

Порошенко призначив 12 суддів на Львівщині

Новопризначені судді працюватимуть у 6 судах області та Львова.

Про це йдеться в указах Президента України №350/2017 та №349/2017№348/2017№347/2017 від 2 листопада 2017 року.

Відтак, президент Петро Порошенко постановив призначити у місцевих адміністративних судах на посади суддів Львівського окружного адміністративного суду: Коморного Олександра, Костецького Назара, Крутько Олену, Лунь Зоряну, Сподарик Наталію.

На посаду судді господарського суду Львівської області призначено Стороженко Оксану, cудді Залізничного районного суду міста Львова – Гедз Богдану, судді Личаківського районного суду міста Львова – Стрепка Назара, суддів Шевченківського районного суду міста Львова – Едера Павла та Єзерського Руслана.

Також Порошенко призначив у місцевих господарських судах на посади суддів господарського суду Львівської області Козак Ірину і Рима Тараса.

Нагадаємо, на початку серпня президент призначив 21 суддю та перевів 31 суддю у різних областях України, а наприкінці вересня – 13 суддів Львівщини.

Також у червні цього року президент призначив 62 суддів у різних областях України, в тому числі й на Львівщині, а у квітні Порошенко призначав чотирьох суддів районних судів Львівщини.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: