Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Вибори в ОТГ

Вибори в ОТГ

Вівторок, 7 листопада 2017, 12:43

Наприкінці грудня на Львівщині відбудуться вибори в двох ОТГ

4 листопада розпочався виборчий процес перших виборів місцевих депутатів та голів об’єднаних територіальних громад у двох районах.

Про це повідомляє Офіс реформ у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України.

Перші вибори у Кам'янка-Бузькій і Мурованській OТГ відбудуться 24 грудня, де уже розпочався виборчий процес. Кам'янка-Бузька ОТГ стане другою громадою у своєму районі після Жовтанецької, де призначено перші місцеві вибори, а Мурованська ОТГ у Пустомитівському районі уже п'ята, що вперше вибиратиме голову і депутатів. 

Kонсультант з правових питань Офісу реформ у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України Віталій Корецький зауважив, що оскільки вибори в обох громадах відбудуться 24 грудня, то вони матимуть дуже мало часу на формування органів влади, лише 5-6 днів. Він також підкреслив, що Офіс реформ уже надає консультаційну підтримку обом громадам і з формування органів влади, і з інших питань.

Своєю чергою, консультант Офісу реформ у фінансових питань Ярослава
Пишник наголосила, що ще одною серйозною проблемою для цих обох громад буде формування бюджету:

"Вибори відбудуться 24 грудня, а відповідно до бюджетного кодексу усі
місцеві бюджети повинні бути прийняті до 25 грудня. Департамент фінансів
Львівської обласної державної адміністрації та наш Офіс реформ, безперечно,допоможе цим громадам у формуванні бюджету. Але дуже багато залежатиме і від самих громад."

Нагадаємо, що Кам'янка-Бузька об'єднана територіальна громада заснована влітку цього року, а Мурованська – весною. ЛОДА звернулась у Центральну виборчу комісію щодо призначення виборів у цих ОТГ у вересні.

Додамо, що наприкінці жовтня на Львівщині відбулись перші місцеві вибори у восьми ОТГ області.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.