Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Нелегальні мігранти

Нелегальні мігранти

theconversation.com

П'ятниця, 10 листопада 2017, 11:08

На Львівщині виявили росіянок-нелегалок

У Дрогобицькому районі без належних документів перебували росіянка і азербайджанець, яких уже затримали.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області

Вчора, 9 листопада, правоохоронці Львівщини виявили чотирьох іноземців, які перебувають у нашій державі нелегально або з порушеннями правил перебування іноземних громадян на території України.

У Бориславі поліцейські виявили 58-річну громадянку Російської Федерації, котра перебувала на території України без належних документів. У Дрогобичі за таке ж правопорушення встановлений 28-річний громадянин Республіки Азербайджан. У місті Турка 46-річний громадянин Республіки Молдова проживав нелегально за недійсними документами, а у Яворові 35-річна громадянка Російської Федерації проживала без належної реєстрації.

Усіх виявлених іноземних громадян правоохоронці доставили у регіональні підрозділи Державної міграційної служби України, де щодо них будуть прийматись рішення, зокрема про притягнення до відповідальності за ст.203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зазначимо, операція "Мігрант" на Львівщині розпочалась 26 жовтня і триватиме до 24 грудня. Її метою є виявлення іноземців, які незаконно перебувають на території України, зменшення негативного впливу етнічної злочинності на криміногенну ситуацію у регіоні та державі загалом, а також розкриття тяжких, особливо тяжких та інших видів злочинів, до скоєння яких причетні іноземці, чи злочинів, жертвами яких стали громадяни інших країн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.