Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

ресторан

ресторан

lviv.dreamtame.com

Понеділок, 13 листопада 2017, 13:46

У Львові ніяк не можуть демонтувати незаконно зведений ресторан "Хутірець"

У Львівській міськраді заявили, що суд ще минулого року постановив знести ресторан "Хутірець", проте його власник відтягує із виконанням рішення.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила директорка юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, передає кореспондент Варіантів.

Власник ресторану "Хутірець", що розташований на перехресті вулиць Стрийська-Наукова, відтягує його демонтаж.

"Станом на сьогодні у нас є невиконане рішення суду щодо демонтажу ресторану "Хутірець", який самовільно збудували без дозвільних документів. Зараз перебуває судова тяганина з боку боржника, тобто самого власника ресторану. Тому зі знесенням незаконних будівництв у Львові справді трудно", – розповіла Гелена Пайонкевич.

За її словами, навіть якщо суд постановляє знести конкретне незаконне будівництво, то компанії-забудовники, приватні підприємці подають зустрічні позови, аби відтянути виконання рішення суду.

"Підставою для знесення будівництва є звернення до суду з відповідним позовом, але тільки у тому випадку, коли незаконне будівництво здійснюється на земельній ділянці, яка належить до комунальної форми власності. По-друге, судові процеси затягують самі забудовники, адже вони подають зустрічний позов про визнання права власності, таким чином намагаючись призупинити наші судові процеси", – додала Гелена Пайонкевич.

Відтак коли ресторан "Хутірець" демонтують, наразі невідомо.

Нагадаємо, про знесення ресторану "Хутірець" у Львівській міській раді заговорили ще восени минулого року, адже заклад звели без потрібних дозвільних документів.

Тоді власнику ресторану надали 10 днів на добровільне виконання рішення суду, оскільки він цього не зробив, то убдівництво повинні були знести у примусовому порядку.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.