Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ЦНАП

ЦНАП

Четвер, 16 листопада 2017, 16:31

У Личаківському районі Львова буде ще один ЦНАП

Новий центр надаватиме адміністративні послуги соціального характеру.

Сьогодні депутати Львівської міськради підтримали рішення відкрити Центр надання адміністративних послуг соціального характеру. За таке рішення проголосувало 48 депутатів.

Метою створення нового Центру є запровадження ефективної системи надання послуг у сфері соціальної політики.Реалізація пілотного проекту проводиться у Личаківській районній адміністрації Львівської міської ради за адресою вул. К. Левицького, 67 у м. Львові.

Крім цього, з метою реалізації пілотного проекту ухвалою Львівської міської
ради у липні Личаківському відділу соціального захисту управління соці-ального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради передано в оренду для службових потреб нежитлові приміщення загальною площею 510,8 м² на вул. К.Левицького, 67.

Ухвалою Львівської міської ради також у липні передбачені видатки на виго-товлення проектно-кошторисної документації та реконструкцію приміщень в сумі 867 тисяч гривень. Загальна сума необхідних коштів складає 1 мільйон 497 тисяч гривень.

На даний час вже укладено договір оренди, виготовлено проектно-кошторисну документацію та проводяться відповідні роботи з реконструкції приміщень Личаківського відділу соціального захисту (34 робочих місця).

Також у приміщеннях Личаківської районної адміністрації проводяться роботи щодо відкриття єдиної приймальні управління Пенсійного фонду у Личаківському районі м.Львова.

11 жовтня Кабінет Міністрів України прийняв постанову №779, якою затвердив порядок та умови надання субвенції з державного бюджету міському бюджету Львова на проведення робіт, пов’язаних із створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг у форматі "Прозорий офіс" на 2017 рік.

Згідно п.7 Порядку для отримання субвенції міська рада звертається з заявою до Міністерства соціальної політики України, до якої додає, зокрема, рішення місцевої ради про створення центру та його будівництво.

Нагадаємо, у Личаківській райдміністрації відкрили Центр надання адміністративних послуг у жовтні 2015 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.