Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Укртелеком

epravda.com.ua

Четвер, 23 листопада 2017, 12:01

Українці більше не зможуть надсилати телеграми

Укртелеком

"Укртелеком" з 1 березня 2018 року припиняє прийом телеграм.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

ПАТ "Укртелеком" прийняв рішення з 1 березня 2018 року припинити надання послуг телеграфного зв’язку загального користування для всіх категорій споживачів.

Зокрема, будуть припинені прийом, обробка і передача на доставку телеграм усіх видів і категорій через скороченням числа відправки телеграм, що "пов’язано з розвитком електронних каналів комунікації і поширенням використання цифрового підпису".

Також в "Укртелеком" наголосили, що обладнання для передачі телеграм є застарілим і відсутнія його підтримка з боку виробників.

Ця послуга втрачає свою популярність і її надання є збитковим для компанії: якщо в 2015 році було відправлено близько 350 тисяч телеграм, то наступного року – 100 тисяч, а зараз – тільки близько 10 тисяч телеграм на квартал.

У компанії уточнили, що оскільки переважна більшість телеграм відправляється в робочі дні, то з грудня 2017 року протягом трьох місяців змінюється графік їх прийому і доставки: понеділок-субота, з 8:00 до 19:00 год, тоді як неділя і святкові дні будуть вихідними. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.