Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівська поліція

П'ятниця, 24 листопада 2017, 11:01

Поліція розслідує справу щодо оприлюднення прізвищ мешканців Львівщини, які ухилилися від призову

львівська поліція

Львівська поліція відкрила провадження через оприлюднення списків ухильників від призову військовим комісаріатом.

Як повідомило радіо "Львівська хвиля", через оприлюднення списків призовників, що ухиляються від призову, матеріали на сторінці Львівського обласного військового комісаріату у соціальній мережі Фейсбук, правоохоронці відкрили провадження.

Як написав керівник секретаріату уповноваженого Верховної Ради з прав людини Богдан Крикливенко на своїй сторінці у Фейсбуці, комісаріат порушив законодавство і має за це відповідати.

"Факт порушення законодавства про захист персональних даних зафіксовано, відповідальність повинна настати", – наголосив Богдан Крикливенко.

Зазначимо, у Львівського обласного військового комісаріату нема власного сайту, є лише одна офіційна сторінка у Фейсбуці, на якій 22 листопада комісаріат оприлюднив прізвища мешканців Львівщини, які ухилилися від служби.

Загалом кількість призовників, що ухиляються від військової служби, становить понад 15 тисяч осіб.

Через день після прилюднення списків, матеріали на сторінці Львівського обласного військового комісаріату заблокували, однак, як заявив головний військовий комісар Львівської області Олександр Тіщенко, найближчим часом комісаріат планує відновити усі дані.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.