Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

лікарня

лікарня

Вівторок, 5 грудня 2017, 16:10

Наступного року лікарні Львівщини обладнають ліфтами

Встановити нові або відремонтувати ліфти планують у 10 обласних лікарнях.

Про це сьогодні під час сесії Львівської обласної ради повідомила директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Ірина Микичак, передає кореспондент Варіантів.

Сьогодні депутати Львівської обласної ради затвердили Комплексну програму надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017-2020 роки (у новій редакції). Це рішення підтримали 65 депутатів.

Загальний обсяг фінансування програми на наступний рік становить 158,3 млн грн.

"Хочу зазначити, що ми вперше на Львівщині наступного року збираємось облаштувати ліфтами обласні заклади медицини. Також заплановані протипожежні заходи в медустановах – обробка спеціальними розчинами горищ та підвальних приміщень", – зазначила Ірина Микичак.

Згідно з програмою, у 2018 році встановити нові або відремонтувати ліфти планують у 10 обласних лікарнях за 18,3 млн грн.

Також на протипожежні заходи у лікарнях Львівщини передбачили ще близько 3 млн грн. Окрім цього програма передбачає закуплівлю ліків для хворих неврологічного профілю, з легкневою гіпертензією, з офтальмологічною патологією, протидію ВІЛ-інфекції СНІДу тощо.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.