Новини

Політика

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Середа, 6 грудня 2017, 17:45587

Порошенко хоче переселяти військових з казарм у нові гуртожитки

Президент України підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань забезпечення жилими приміщеннями військово-службовців та членів сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання обов’язків військової служби".

Сьогодні Президент України Петро Порошенко відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки у Львівській області, де зустрівся з українськими воїнами та привітав їх із Днем Збройних Сил України. Про це повідомляє кореспондент Варіантів. Президент розповів про статистику і плани щодо житла для військових:

"Разом з відновленням, будівництвом нової арміїі ми почали роботу над системним покращенням житлового забезпечення військовослужбовців. За останні 2 роки майже 2500 військовослужбовців Збройних Сил України отримали нові квартири. Ще понад 2000 помешкань отримали ті, хто служить у Національній гвардії, Службі безпеки, Державні прикордонній службі, Спецслужбі транспорту."

Президент між тим подякував депутатам Верховної Ради за проголосоване вчора рішення підпорядкувати Спецслужбу транспорту Міністерству оборони.

"Як Верховний Головнокомандувач я ініціював масштабний проект будівництва гуртожитків (а не казарм!) для контрактників. За 2 роки я планую переселити 25000 військовослужбовців з наметів, радянських казарм у сучасні комфор-табельні помешкання. Pозпочалися роботи щодо будівництва першої черги вже в 91 гуртожитку. У другій половині наступного року ми збудуємо ще 93 гуртожитка", – подiлився планами Президент.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.