Новини

Політика

Володимир Зубанов створить у Львові історичну діараму

Володимир Зубанов створить у Львові історичну діараму

Варіанти.net

Володимир Зубанов створить у Львові історичну діараму

Четвер, 19 квітня 2012, 15:50

У Львові планують створити діараму на історичну тематику, про це на презетнації картини «Галицькі хоругви у Грюнвальдській битві 15 липня 1410 року» розповів регіонал, народний депутат України, член комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Володимир Зубанов.

«Яку саме історичну подію зобразять на діарамі поки невідомо, але це може бути подія, зображена на картині  «Галицькі хоругви у Грюнвальдській битві 15 липня 1410 року» художника Артура Орльонова, адже вона прославляє ратні подвиги галичан», - пояснив Володимир Зубанов.

Благодійний Фонд «Схід-Захід разом» нещодавно започаткував нову серію книжок «Історія України в картинах», у її рамках уже побачили світ кілька історичних картин. Володимир Зубанов поділився наміром створити також серію картин про князів Острозьких.

«З допомогою цих картин ми популяризуємо українську історію. Кожен, хто погляне на них вже матиме уявлення про те як відбувалася та чи інша історична подія, - говорить Володимир Зубанов. На думку політика об'єднати країну здатні спільні героїчні сторінки її історії.

Творцем історичних полотен обрали художника Артура Орльонова, випускника Української Академії мистецтв.

Нагадаємо, у 2007 році Інститут стратегічної політики України та Благодійний Фонд «Схід-Захід разом» започаткували патріотичний, загальнонаціональний проект «Україна: Історія великого народу».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.