Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Городоцька, 321

вул. Городоцька, 321

Google maps

Четвер, 14 грудня 2017, 18:382995

На вул. Городоцькій у Львові зведуть 7-поверховий офісний центр

Львівська міськрада дозволила спорудити офісний комплекс комерційно-ділової діяльності на вул. Городоцькій, 321.

Відповідне рішення сьогодні ухвалив виконавчий комітет Львівської міської ради, передає кореспоендент Варіантів.

Сьогодні, 14 грудня, виконком міськради затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво фізичною особою–підприємцем Дюкарєвим Ю. М. офісного комплексу комерційно-ділової діяльності на вул. Городоцькій, 321.

Як повідомили під час обговорення питання представники управління прхітектури та урбаністики міської ради, майбутній офісний центр матиме 7 поверхів, а його площа становитиме 2500 кв.м. На першому поверсі будівлі можуть бути торгові заклади.

Згідно з проектом рішення, площа земельної ділянки, видіеної під забудову офісного комплексу комерційно-ділової діяльності, становить 0,3 га.

Цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; функціональне призначення – зона Г-6 – торговельні зони відповідно до зонінгу Залізничного району. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

Згідно є Єдиним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ФОП Дюкарєв Юрій Михайлович зареєстрований у Львові на вул. Полтавській. Основний вид діяльності – оптова торгівля меблями, килимами й освітлювальним приладдям.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: