Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Бруківка

Понеділок, 18 грудня 2017, 13:55

Львівську міську раду пікетуватимуть через бруківку

Бруківка

Перед останньою у цьому році сесією під стінами міськради протестуватимуть проти зменшення кількості бруківки на вулицях Львова.

21 грудня о 9:30 на площі Ринок відбудеться акція протесту, – про це сьогодні під час прес-конференції повідомили її організатори. Вони організовують акцію протесту, адже неодноразово звертались до правоохорнців, міністерств та відомств з вимогами розслідування фактів неналежного поводження з бруківкою. 

Як наголосив голова громадської ініціативи за збереження архітектури Львова Петро Байса, під час акції протесту небайдужі львів'яни збираються висловити своє невдоволення діями (i бездіяльністю) чиновників Львівської міської ради, що призводять до зменшення кількості бруківки на вулицях Львова.
За його словами, у Львові не обліковують бруківку, що дозволяє незаконно заробляти на ній , а саме продажем приватним особам чи для ремонту вулиць у містах Європи: Брно, Будапешті, Празі.

Ще один учасник ініціативи збереження бруківки Юрій Антоняк додав, що у Європі за 1 м³ бруківки можна отримати до 800 доларів США, а з України її вивезти як битий камінь, що коштуватиме близько 2000 гривень за 1 м³.

Голова правління благодійного фонду ім. Петра Болбочана Ярослав Свелеба додав, що місту необхідно створити базу бруківки:

"Якщо зняли певну кількість бруків, допустимо, на вулиці Руській, на її місці постелили бетон, а зняту бруківку склали б у належному місці. А вона лежить хаотично, тому її ніхто не порахує."

За словами директора Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки Івана Сварника у одному квадратному метрі забрукованої вулиці є 81 камінь бруківки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.