Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вибори в ОТГ на Львівщині

Понеділок, 25 грудня 2017, 09:38

На виборах в ОТГ на Львівщині перемогли кандидати, яких підтримував БПП

вибори в ОТГ на Львівщині

Кандидати, яких підтримував БПП, перемогли на виборах в ОТГ на Львівщині.

На виборах у двох новостворених ОТГ на Львівщині здобули перемогу кандидати, яких підтримував Блок Петра Порошенка "Солідарність".

У Кам'янка-Бузькій міській ОТГ переміг чинний міський голова Олег Омелян, а на виборах у Мурованській сільській ОТГ (Пустомитівський район) переміг голова Сороко-Львівської сільської ради Зіновій Петрух.

Нагадаємо, що вчора, 24 грудня, відбувалися вибори у двох об'єднаних територіальних громадах Львівщини: Кам'янка-Бузькій та Мурованській ОТГ. 

До складу Кам'янка-Бузької ОТГ входять: місто Кам'янка-Бузька та села: Батятичі, Верени, Високофедорівка, Воля-Жовтанецька, Гайок, Грушка, Забужжя, Зубів Міст, Желдець, Красічин, Липники, Мазярка, Обидів, Прибужани, Рожанка, Руда, Руда-Сілецька, Сокіл, Тадані, Ягідня.

У складі Мурованської ОТГ – три сільські ради – Гамаліївська, Сороки-Львівська, та Ямпільська.

Загалом перші вибори вчора відбувалися в 51 об'єднаній громаді. Всього в Україні вже сформували 692 об'єднані територіальні громади.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.