Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

будівництво

Середа, 27 грудня 2017, 17:31

Стрийщина і Пустомитівщина лідирують із будівництва нового житла на Львівщині

будівництво

У січні-листопаді 2017 року підприємства Львівщини виконали будробіт на 4763 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Головного управління статистики у Львівській області.

Відтак, індекс будівельної продукції у січні-листопаді 2017 року становив 108%, порівняно з цими ж місяцями 2016 року.

За видами об’єктів 39,2% обсягу будівельної продукції припало на інженерні споруди, з них найбільше виконано робіт на прокладанні трубопроводів, комунікацій, ліній електропередачі та будівництві комплексних промислових споруд.

На будівництві нежитлових будівель виконано майже третину від загального обсягу робіт, житлових будівель – 27,9%. Зросли обсяги будівельних робіт за усіма видами будівельної продукції, зокрема на будівництві інженерних споруд – на 10,8%, житла – на 8,7%, нежитлових будівель – на 4%.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 80,9% від загального обсягу, роботи з капітального ремонту – 11,5%, з поточного ремонту – 7,6%.

Серед регіонів Львівщини 59,5% загальнообласного обсягу будівельних робіт виконали підприємства Львова, значні обсяги виконані також будівельниками Стрийського (10,6%) та Пустомитівського (8,4%) районів.

Нагадаємо, у січні-жовтні 2017 року підприємства Львівщини виконали будробіт на 4083,5 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.