Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

теплові мережі

П'ятниця, 5 січня 2018, 16:20

Комунальним підприємствам Львова заборговано більше ста мільйонів

теплові мережі

Держава не погасила комунальним підприємствам Львова 117 мільйонів гривень пільг і субсидій. 

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Найбільша заборгованість є перед теплопостачальними підприємствами – це 107 мільйонів гривень.

"Станом на сьогодні держава не погасила 9 млн. 51 тис. грн нашим ЛКП, 107,8 млн. грн теплопостачальним підприємствам Львова – це ЛМКП "Львівтеплоенерго" і ЛКП "Залізничнетеплоенерго" та 170 тис. грн ЛМКП "Львівводоканал".

Ця ситуація негативно впливає на роботу комунальних підприємств. Якщо, до прикладу, взяти ЛКП, то орієнтовно 50-60% у квартплаті, яку нараховують мешканцям, становлять пільги і субсидії. А це кошти на оплату заробітної плати працівників, оплата першочергових платежів за електрику, воду та інше. Щодо теплопостачальних підприємств, то така велика заборгованість по пільгах і субсидіях не дає можливості тепловикам вчасно розраховуватися за спожитий природний газ.

Відповідно, такий стан негативно впливає як на роботу підприємств так і життєдіяльність міста", – розповіла Ірина Маруняк директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

У міськраді додають, що теплопостачальні підприємства неодноразово надсилали листи в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацію "Укртеплоенерго" щодо заборгованості по пільгах і субсидіях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.