Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Олег Мотник

Фб Христини Брезіцької

Вівторок, 9 січня 2018, 15:45

Мотник заперечує свою причетність до захоплення ТзОВ "Львівморепродукти"

Олег Мотник

Олег Мотник звернувся до Варіантів з вимогою спростувати інформацію щодо його причетності до шахрайської схеми захоплення ТзОВ "Львівморепродукти".  

Депутат Жовківської районної ради (Самопоміч) Олег Мотник звернувся до Варіантів з вимогою спростувати інформацію щодо його причетності до шахрайської схеми захоплення ТзОВ "Львівморепродукти", про яку йшла мова у статті "Побожне захоплення Брезицького". 

У вимозі Олег Мотник стверджує, що він як підприємець купив кредитну заборгованість підприємства відповідно до чинного законодавства. Договір є дійсним і не оскаржується у суді.

Позаяк підприємство не ліквідувало на його вимоги заборгованість, то він переоформив його майно на себе. Свої дії він вважає законними, а не шахрайськими. Також він наголошує на тому, що Господарський суд міста Києва своїм рішення підтвердив дійсність права вимоги на заборгованість ТзОВ "Львівморепродукт".

У статті "Побожне захоплення Брезіцького" львівський підприємець Віталій Кошлак підозрює Олега Мотника (та групу інших осіб на чолі з Назарієм Брезіцьким) у незаконному заволодінні шахрайськими методами майна ТОВ "Львівморепродукти".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.