Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Зупинка сихівського трамвая

Варта1

Вівторок, 16 січня 2018, 15:12

Львівавтодор заплатить більше 116 000 грн за прибирання трамвайних зупинок на Сихові

Зупинка сихівського трамвая

Львівське комунальне підприємство уклало договір про догляд за трамвайними зупинками з київською компанєю.

ЛКП "Львівавтодор" заплатить ТзОВ "Сервіс Столиця Інновейшн" 116 280 грн за прибирання зупинок трамвайної лінії на житловий масив "Сихів".

Відповідний договір від 9 січня оприлюднений в системі публічних закупівель Prozorro.

Відтак ТзОВ "Сервіс Столиця Інновейшн", яке стало переможцем закупівлі, до 31 грудня 2018 року обслуговуватиме зупинки, розміщені вздовж трамвайної лінії на Сихів.

Компанія має щодня оглядати зупинки та конструкції павільйонів, контролювати, чи не з'явились на них пошкодження, а також наклеєні оголошення.

Раз на тиждень підрядник має оглядати всі кріплення павільйонів та мити зупинки, а раз на місяць – оглядати й мити дахи павільйонів, а при потребі ще й ремонтувати їх. Також щопівроку ТзОВ "Сервіс Столиця Інновейшн" має змазувати елементи зупинок, що труться.

Договір з компанією ЛКП "Львівавтодор" уклав стосовно обслуговування 19 зупинок. Вартість їхнього обслуговування становить 9 690 грн в місяць. А протягом року – 116 280 грн.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТзОВ "Сервіс Столиця Інновейшн" зареєстроване у с. Нові Петрівці Київської області.

Засновниками підприємства є Карін Ріхова (Чехія) та киянка Тетяна Пачина.

Розмір статуного капіталу ТзОВ "Сервіс Столиця Інновейшн" становить 5 584 573 грн. Основний вид діяльності компанії – виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій.

Зазначимо, вартість однієї зупинки складає понад 100 тиcяч гривень, вони мають десятирічну гарантію.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.