Новини

Соціум

протест під міськрадою

протест під міськрадою

Четвер, 25 січня 2018, 11:401000

Львів'яни пікетують міськраду через земельний конфлікт із Технічним коледжом

Мешканці вул. Пимоненка, 115-А вимагають у міської ради не віддавати у користування 3,5 га землі Технічному коледжу.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні, 25 січня, під Львівською міською радою зібралися мешканці вул. Миколи Пимоненка, які вимагають не допустити привласнення 3,5 га землі Технічним коледжом.

Як розповів учасник акції протесту, Технічний коледж, який розташований відразу поруч із житловим будинком №115-А на вул. Миколи Пимоненка, хоче забрати у місцевих жителів прибудинкову територію. 

"Училище подало документи на те, що хоче забрати у своє користування 3,5 га землі, і таким чином прагне відгородитися від будинку №115-А. В мешканців просто не буде необхідного простору. Спортивний майданчик, на якому бавляться місецві діти, знаходиться теж на території училища. Також територією училища люди йдуть на роботу, діти – до шкіл, садочків. Тому якщо училище відгородиться, всі ми будемо змушені долати 4 км до найближчої автобусної зупинки, шкіл та садочків. Конфлікт довкола цієї землі триває вже 4 роки. Та й взагалі це якась дуже мутна схема, бо навіщо училищу взагалі така велика площа землі?", – розповів мешканець вул. Миколи Пимоненка, 115-А.

Відтак львів'яни вимагають, аби депутати під час сьогоднішньої сесії Львівської міської ради, допомогли у вирішенні земельного конфлікту.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: