Новини

Економіка

стоматологія

стоматологія

doctorzub.com.ua

У Львові на програму стоматологічної допомоги депутати виділили 18,5 млн грн

Четвер, 25 січня 2018, 16:11

Сьогодні депутати Львівської міськради збілишили річний об'єм фінансування програми стоматологічної допомоги із 10,5 млн грн до 18,5 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 25 січня, під час сесії Львівської міської ради депутати внесли зміни до програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та в окремих категорій дорослого населення Львова на 2017-2018 роки. "За" дане рішення проголосували 59 депутатів.

Депутати збільшили фінансове забезпечення програми до 18,5 млн грн, оскільки її виконавцями тепер є три стоматологічні установи. До цього розмір стоматологічної програми становив 10,5 млн грн.

Як зазначено в інформаційній довідці до проекту ухвали, наприкінці 2017 року комунальна 4-та стоматологічна поліклініка перетворилась в комунальне некомерційне підприємство "Стоматологічна поліклініка №4".

Тому тепер виконавцями програми, окрім комунального некомерційного  підприємства "Стоматологічна поліклініка №1" та госпрозрахункової стоматологічної поліклініки м. Львова, є ще й комунальне некомерційне підприємство "Стоматологічна поліклініка №4", яка пройшла процес перетворення.

(клікніть для збільшення зображення)

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.