Новини

Економіка

Львів

Львів

Четвер, 1 лютого 2018, 14:40645

За рік на Львівщині створили 8000 робочих місць

У 2017 році в області з’явились понад 8000 нових вакансій.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Протягом 2017 року на території області вдалося створити 8000 робочих місць.

"Сьогодні питання кадрового потенціалу потрібно розглядати у двох площинах. По-перше, створення робочих місць – це прерогатива та акцент, який ми ставимо у своїй діяльності і будемо далі продовжувати нарощувати цю роботу і шляхом відкриття нових підприємстві і створенням додаткових виробничих потужностей на вже існуючих підприємствах. Друга площина полягає в тому, що ми повинні забезпечити ці новостворені робочі місця відповідними професійними кадрами", – розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

За його словами, важливу роль у забезпеченні професійними кадрами відіграють заклади професійно-технічної освіти. Відтак Львівська ОДА наразі проводить роботу із формування регіонального замовлення.

"Ми провели серйозну роботу разом із науковими інституціями, пов’язаними із тим, щоб виявити необхідну кількість найманих працівників, які потрібні для промислових підприємств. Сьогодні ми говоримо про те, що щорічно в закладах професійно-технічної освіти рівень регіонального замовлення повинен становити понад 11 000 учнів, які б навчались в цих закладах", – додав Роман Филипів.

Нагадаємо, на Львівщині працівникам заборгували понад 82 млн грн зарплати.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.