Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

зустріч Синютки із консулом Італії

зустріч Синютки із консулом Італії

loda.gov.ua

П'ятниця, 2 лютого 2018, 13:16

Італійці можуть створити на Львівщині нове виробництво

Італійських бізнесменів цікавить індустріальний напрям, туризм та соціальна сфера.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із Почесним Консулом України у м. Падуя (Італійська Республіка) Марко Тозоном та представниками італійського бізнесу, аби узгодити питання налагодження двосторонньої співпраці.

Марко Тозон висловив бажання якомога швидше організувати співпрацю між підприємцями України й Італії та розповів про тенденції щодо перенесення виробництва в країни східної Європи.

"Україна є сприятливою для бізнесу, а Львівщина в цьому контексті відіграє дуже важливу роль. Це стосується логістики, зручності комунікацій та потенціалу області вцілому. Окрім індустріального напряму варто розвивати також туристичну галузь, а також поміркувати про пілотні проекти в соціальній сфері", – зазначив Почесний Консул Марко Тозон.

Задля підвищення рівня обізнаності італійських бізнесменів із Україною, Почесний Консул висловив доцільність в організації промоційних турів для представників бізнес-середовища його країни.

Олег Синютка, у свою чергу, запевнив, що будь-який бізнес на Львівщині матиме "абсолютну підтримку та повне сприяння влади в усіх питаннях".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.