Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вирубка лісів

Понеділок, 5 лютого 2018, 17:11

На Львівщині посадовець відсидить 3 роки у тюрмі за несанкціонований продаж дубів

вирубка лісів

38-річний майстер лісозаготівель, керуючи вирубкою дерев у Карпатах, самовільно продав 30 дубів, вартістю понад 800 000 гривень.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Правоохоронці виявили факт незаконного зрізання дубів у Карпатському регіоні Львівщини.

Як встановили правоохоронці, на території лісництва лісозаготівельна бригада впродовж 2016 року проводила рубку дерев на відведеній для цього лісосіці. Втім майстер лісозаготівель, 38-річний місцевий мешканець, здійснюючи організаційне керівництво та контроль за проведенням робіт, ніде не відобразив зрізання 30 дубів, котрі потім були привласнені.

Через службову недбалість посадовця підприємству та навколишньому середовищу були заподіяні збитки на загальну суму 825 200 гривень.

Посадовцю повідомили про підозру за ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

За вироком суду майстру лісогосподарства призначено покарання – 3 роки позбавлення волі (з іспитовим строком 1 рік 6 місяців) з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій на підприємствах, установах та організаціях всіх форм власності у лісовій сфері протягом півтора року.

Крім того, засуджений має сплатити штраф в дохід держави у розмірі 600 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (10 200 гривень).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.