Новини

Соціум

ЦНАП

ЦНАП

Цьогоріч ЦНАПи обіцяють створити у Брюховичах, Винниках та Рудному

Вівторок, 6 лютого 2018, 13:41

Створити центри надання адімністративних послуг у Брюховичах, Винниках та Рудному обіцяють протягом цього року.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Цьогоріч у Львівській міськраді хочуть розширювати перелік послуг, які можна отримати в ЦНАПах, та розвиватимуть інтерактивні сервіси. У планах також – створення таких центрів в смт. Рудно, смт. Брюховичі та м. Винники.

"Пріоритетними завданнями для нас є наближення послуг для мешканців Рудного, Брюхович та Винник. Однозначно, будемо збільшувати нові послуги, активно розвивати дистанційні сервіси для того, щоб мешканці могли замовляти послуги через інтернет-сервіси, витрачаючи мінімум часу і в зручний для них час. Також ми почали роботу над підвищенням рівня інклюзивності, залучили представників нашої громадської ради, які активно нам допомагають", – розповіла директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Нагадаємо, про облаштування ЦНАПів у Винниках, Брюховичах та Рудному міський голова Львова Андрій Садовий говорив ще влітку минулого року.

Зазначимо, ЦНАП планують також відкрити у Глинянах Золочівського району. Для цього депутати Львівської облради на минулій сесії виділили 1,3 млн грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.