Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ясниський кар'єр

rybalymo.org.ua

Четвер, 8 лютого 2018, 14:05

Яворівська фірма поновила право оренди частини кар'єру в Ясниськах

Ясниський кар'єр

ПрАТ "Кар'єроуправління" орендуватиме частину кар'єру Ясниського родовища пісків впродовж десяти років.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки №111/0/5-18 від 6 лютого.

Документом поновлено приватному акціонерному товариству "Кар’єроуправ-ління" договір оренди землі, зареєстрований у державному реєстрі земель від 29 березня 2004 року та укладений між Яворівською районною державною адміністрацією та ПрАТ "Кар’єроуправління" на земельну ділянку площею 2,6 га, розташовану за межами населеного пункту на території Домажирської сільської ради Яворівського району Львівської області, для розширення піщаного кар’єру Ясниського родовища пісків.

Яворівській районній державній адміністрації доручено укласти з ПрАТ "Кар’єроуправління" угоду про поновлення договору оренди земельної ділянки терміном на 10 років.

Зазначимо, що ПрАТ "Кар’єроуправління" зарєстроване у селі Зелів Яворівського району, основним видом діяльності є добування піску, гравію, глин і каоліну.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.