Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Львів

Львів

П'ятниця, 16 лютого 2018, 14:00

ГО Львова отримають 800 тисяч із міського бюджету на соціально-культурні проекти

Львівська міськрада сьогодні виділила 800 000 грн для громадських організацій на реалізацію їхніх соціально-культурних проектів.

Сьогодні, 16 лютого, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив перелік соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі "Культура", яким із бюджету Львова нададуть фінансову підтримку у межах програми "Зробимо Львів кращим".

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

11 громадських організацій Львова отримають із бюджету Львова 800 000 грн на реалізацію власних соціально-культурних проектів.

"Забезпечити фінансування соціально-культурних проектів відповідно до затвердженого розміру фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету Львова та укладених договорів з громадськими організаціями на реалізацію проектів", – йдеться у проекті рішення.

Найбільше коштів, по 92 000 грн, отримають ГО "Колегіум музікум" для проекту "Літня резиденція органістів та інструменталістів" та ГО "Дитячий центр сучасного мистецтва "Агов" для проекту "Галерея сценографії".

Найменшу суму, 26 500 грн, виділили для ГО "Молодіжне об’єднання "Граніт" на створення коміксу про видатних діячів культури та мистецтва.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.