Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Львівелектротранс

Вівторок, 20 лютого 2018, 17:49

Електротранс хоче стати головним перевізником Львова

Львівелектротранс

У Львівелектротрансі планують відновити школу водіїв, а також зараз набирають на роботу майже 300 нових працівників.

Як сьогодні повідомив на своїй сторінці у Facebook директор ЛКП "Львівелектротранс" Олег Береза, підприємство має на меті стати головним перевізником міста. 

"Ми на ЛКП "Львівелектротранс" створили відділ розвитку. Це – молодий креативний колектив, який уже окреслив 9 найважливіших стратегічних напрямків розвитку підприємства. Кінцевий результат нашої мети – це досягти, щоб Львівелектротранс став базовим перевізником Львова", – написав Олег Береза.

За його словами, на підприємстві зараз оновлюють на набирають нові кадри. Сьогодні Львівелетротранс потребує майже 300 працівників: 42 водіїв тролейбусів, 129 водіїв трамваїв, 50 контролерів та 70 осіб інших спеціальностей.

"Всього ми потребуємо майже 300 працівників. І це лише на даний момент, без врахування нашого розвитку і розширення кількості рухомого складу. Для цього відновлюємо школу водіїв, яка перестала діяти у 2015 році. Створюємо напрямку роботи з навчальними закладами, покращуємо умови праці, впроваджуємо конкурентні зарплати і нову систему мотивації водіїв", – додав Олег Береза.

Зазначимо, завтра, 21 лютого, ЛКП "Львівелектротранс" презентуватиме стратегію свого розвитку.

Нагадаємо, Олег Береза очолив ЛКП "Львівелектротранс" наприкінці 2017 року. До цього протягом двох років підприємством керував Михайло Сидорович.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.