Новини

Соціум

Братковичі

Братковичі

gorodok-vlada.gov.ua

Середа, 21 лютого 2018, 18:07944

Львівська фірма орендуватиме землю в Городоцькому районі

ТзОВ "Торговий дім "Екопайп-Львів" отримало в оренду земельну діянку в селі Братковичі.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки №141/0/5-18 від 20 лютого.

Документом затверджено за ТзОВ "Торговий дім "Екопайп - Львів" проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1698 га розташованої за межами населеного пункту на території Братковицької сільської ради Городоцького району, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.


Також товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Екопайп - Львів" надано цю земельну ділянку в оренду терміном на 5 років. Городоцькій районній державній адміністрації доручено укласти договір оренди землі на вказану земельну ділянку.

Додамо, що "Торговий дім "Екопайп - Львів" отримало право на розробку землеустрою цієї земельної ділянки торік наприкінці травня.

Підприємство займається оптовою торгівлею товарами господарського призначення; наданням в оренду машин, устатковання; купівлею та продажем власного нерухомого майна; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.