Новини

Політика

Лідія Котеляк

Лідія Котеляк

Вівторок, 27 лютого 2018, 13:04863

Котеляк претендує на посаду голови Нацслужби здоров'я

Сьогодні стартував конкурс на посаду керівника Національної служби здоров'я України.

Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Сьогодні розпочинається конкурсний відбір на вирішальну для змін системи охорони здоров‘я посаду – керівника Національної служби здоров'я України. Учасники конкурсу – 14 кандидатів", – наголосила Уляна Супрун.

За її словами, конкурс проводить комісія з питань вищого корпусу держслужби, а кандидати мають довести свої лідерські та управлінські навички, знання законодавства, вміння приймати ефективні рішення, керувати публічними фінансами.

За інформацією міністерства, участь у конкурсі беруть 14 кандидатів, серед яких є й Лідія Котеляк, народний депутат України 2012-2014 рр. ВО "Батьківщини", яка пройшла у Верховну Раду від Львівщини.

Як повідомляє Українська правда, Лідія Котеляк є керівником ТОВ "Антина", що займається рибним промислом. Раніше вона балотувалася на посаду голови Державного агентства рибного господарства України.

Лідія Котеляк працювала з 1 грудня 2014 року на посаді т.в.о. начальника Держміграційної служби Львівщини до лютого 2015 року.

Також Котеляк була головою Львівської обласної громадської організації "Жінки Батьківщини" з 2008 року, у 2014 році її виключили з "Батьківщини".

Чоловік Котеляк має бізнес у Ялті: товариство "Імперіал-2011", вказане у декларації, знаходиться в Ялті.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: