Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Ірина Білик

Ірина Білик

ukr.media

Середа, 28 лютого 2018, 12:33

Нам немає чого боятися, – продюсер Ірини Білик про концерт у Львові

Сьогодні продюсер Ірини Білик Олег Збаращук повідомив, що концерт у Львові на вимогу активістів скасовувати не будуть, адже співачка має чітку проукраїнську позицію.

Сьогодні, 28 лютого, у Львові під час прес-конференції продюсер Ірини Білик Олег Збаращук повідомив, що концерт співачки, який має відбутися 6 березня у Львівській опері, через бойкот праворадикалів скасовувати не будуть.

Станом на сьогодні вже продано близько 1000 квитків на концерт Ірини Білик у Львівській опері.

"В нас немає жодних законних підстав, щоби відміняти концерт у Львові. Нам немає чого боятися. Якби в мене або в Іри за спиною був якийсь незрозумілий шлейф, то, можливо, ми були б і нажахані. Більше того, думаю, ми б тоді не ставили таке місто як Львів у гастрольний графік. Ми ж могли б його об'їхати, правда? Було б не 35 концертів у турі, а 34. Нам немає чого боятися: Ірина Білик – українська співачка із абсолютно зрозумілою проукраїнською позицією", – заявив Олег Збаращук, який також є продюсером гурту "ТІК".

За його словами, у новому альбомі Ірини Білик, на підтримку якого в Україні зараз триває тур, половина пісень є україномовними. Також під час прес-конференції присутнім продемонстрували кілька відеороликів, у яких волонтери та військовослужбовці з АТО стали на захист співачки.

Олег Збаращук теж наголосив, що Ірина Білик неодноразово відвідувала поранених бійців у госпіталях та давала концерт у Краматорську. Однак вона не розповідала про це публічно через власні переконання.

Щодо візиту Ірини Білик у 2015 році до окупованого Криму через територію Російської Федерації, то Олег Збаращук зауважив, що тоді співачка приїздила на весілля до подруги. Однак, за його словами, на той момент у співачки не було "мудрого менеджера", який би пояснив їй, що це буде порушенням законодавства України.

"На жаль, у той час Іра не мала біля себе грамотних менеджерів, які би їй сказали, що цього робити (їхати в окупований Крим, – ред.) не можна, та попередили б її, що це є порушенням українського законодавства. Повернувшись в Україну, вона зрозуміла, що зробила помилку, але виправити вже нічого не можна було. Більше того, у травні 2017 року, коли я почав вести менеджмент Ірини, я піднімав це питання серед юристів, аби заплатити штраф або зробити так, щоб Ірина відповіла перед законом за незаконний перетин. На жаль, це зробити можна було протягом перших 3 місяців після незаконного перетину. Тобто на даний момент ми не можемо ні заплатити штраф, ні подати на Іру в суд. Я би сам, можливо, подав би на неї, щоб зняти це питання", – пояснив Олег Збаращук.

Щодо відвідин Ірини Білик концерту Філіпа Кіркорова у Росії влітку минулого року, то Збаращук також наголосив, що вона робила це як приватна особа. І це є її правом.

Нагадаємо, нещодавно праворадикально налаштовані активісти заявили, що блокуватимуть концерт Ірини Білик у Львові 6 березня, якщо співачка публічно не заявить, що Росія – це країна-агресор, а Крим і Донбас – окуповані нею території.

Минулого року праворадикали також зірвали концерт співака Сергія Бабкіна у львівському клубі "Малевич", оскільки він відмовився публічно визнати Росію країною-агресором.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.