Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Лютовиська

Лютовиська

vk.com/lytovusko

Середа, 28 лютого 2018, 18:252761

На Старосамбірщині сільська парафія перейшла з одної конфесії у іншу

Парафія села Лютовиська перейшла з однієї православної церкви до іншої.

Про це йдеться у розпорядженні Голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки № 162/0/5-18 від 26 лютого.

Документом зареєструванои зміни до статуту релігійної громади Української Автокефальної Православної Церкви в селі Лютовиська Старосамбірського району Львівської області (статут зареєстровано рішенням виконавчого комітету Львівської обласної ради народних депутатів від 15.10.1991 № 552), виклавши його у новій редакції як статут релігійної організації "Релігійна громада Української Православної Церкви Київського Патріархату парафії Преподобної Параскеви Сербської у с. Лютовиська Старосамбірського району Львівської області" з урахуванням зміни юрисдикційної належності.

У коментарі Варіантам настоятель храму отець Дмитро Яворський прокоментував рішення:

"Я тут вже 21 рік. І цей час у храму є печатка Української Автокефальної Церкви Київсько Патріархату, і тепер ми до нього приєднались. Громада підтримала таке рішення, ми збирали підписи."

Уточнимо, що село Лютовиська входить до Воютицької об'єднаної територіальної громади.

Додамо, що аналогічний перехід від УАПЦ до УПЦ КП в листопаді 2016 року здійснила сільська парафія у Стрийському районі.

 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: