Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міська рада

Львівська міська рада

П'ятниця, 2 березня 2018, 13:50

У Львові створили комісію, яка боротиметься з руйнівниками історичних будівель

Спеціальна комісія, яку очолив Андрій Москаленко, зможе виносити постанову про накладання штрафу на порушника або зробити йому попередження.

Сьогодні, 2 березня, при виконавчому комітеті Львівської міської ради створили адміністративну комісію, яка розглядатиме питання щодо правопорушень на об’єктах історичної спадщини міста.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як зазначив заступник директора юридичного департаменту Мирослав Гавриляк, комісія розглядатиме виключно адміністративні спори про адміністративні правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини.

Очолить комісію заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

"Це – один зі кроків щодо посилення, якщо здійснюється неправомірний акт – незаконні роботи на фасадах, вікнах, брамах та на усіх елементах, які є старовинністю міста – до скорочення терміну по виявленню порушення та покарання за його вчинення", – розповів Андрій Москаленко.

Як йдеться у проекті рішення, комісія має засідати мінімум двічі на місяць. Якщо незаконні дії щодо об'єктів історичного середовища підтвердяться, то члени комісії мають право винести постанову про накладання штрафу на порушника або зробити йому попередження.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.