Новини

Економіка

Блокада Грибовицького сміттєзвалища триває третю добу

Блокада Грибовицького сміттєзвалища триває третю добу

pryroda.in.ua

Блокада Грибовицького сміттєзвалища триває третю добу

П'ятниця, 20 квітня 2012, 10:47

Підприємці Малехова і Грибович третю добу продовжують блокувати в'їзд на Грибовицьке сміттєзвалище.

Акція проходить мирно. Сміттєвози вже навіть не пробують прорватися на територію звалища, - розповів в коментарі «Варіантам» голова ЛМО ГО «Наступ» Андрій Костишин.

Вчора, 19 квітня, відбулася зустріч учасників акції з першим заступником мера Львова Олегом Синюткою.

«Останній пообіцяв, що влада Львова забезпечить 150 робочих місць на ринку Привокзальному. Однак зустріч підприємців з власниками ринку показала, що їм зможуть виділити лише 10 місць. Отож нас просто хочуть ввести в оману, бо насправді влада Львова не має реальних важелів впливу на ситуацію на проблемному приватному Привокзальному ринку», - вважає Костишин.

З учасниками акції також зустрічався голова Франківської районної адміністрації Львова Кандибор та інші представники влади. Дехто пробував погрожувати підприємцям кримінальними справами.

«Саме тому було прийнято рішення звернутися до адвоката, який би забезпечив юридичний супровід акції», - додав Костишин.

Нагадаємо, 18 квітня вранці підприємці з Малехова та Грибовичів заблокували дорогу на Грибовицьке сміттєзвалище на знак протесту проти демонтажу на площі Липневій у Львові ринку, на якому вони працюють.

Учасники акції зустрілися з головою Львівської ОДА Михайлом Костюком, однак залишилися не вдоволеними відповідями представника влади. Адже їм було запропоновано лише декілька тимчасових місць на інших ринках Львова, а терміни відкриття нового ринку не названі.

5 квітня працівники спецпідрозділу «Беркут» демонтували торгівельний майданчик на пл. Липневій у Львові.

У лютому 2012 року в міській раді повідомили про те, що стихійний ринок на вулиці Липневій збираються демонтувати.

У 2009 році, для того, щоб ліквідувати стихійну торгівлю сільськогосподарською продукцією на вулицях Городоцькій, А. Горської, Ю. Федьковича, М.Сар'яна, Героїв УПА, Львівська міська рада прийняла рішення, яким дозволено встановити тимчасові торгівельні ряди на пл. Липневій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.