Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

вул. Городницька, 47

вул. Городницька, 47

Google maps

Середа, 7 березня 2018, 12:25

Львівський перевізник АТП-14630 хоче забудувати свій автопарк багатоповерхівками

АТП-14630, якого вже оштрафували за самовільне збільшення поверховості будинків, хоче зводити на вул. Городницькій, 47 п'ять черг нового житла.

Сьогодні, 7 березня, члени виконавчого комітету Львівської міськради на засіданні розглядали питання про надання містобудівних умов та обмежень на будівництво ПАТ "Львівське автотранспортне підприємство – 14630" багатоквартирних житлових будинків із вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Городницькій, 47 (2, 3, 4, 5 черги).

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Як зазначив начальник управління архітектури та урбаністики міської ради Юліан Чаплінський, в межах детального плану території у мерії вже видавали забудовнику містобудівні умови та обмеження на зведення серії житлових будинків на вул. Городницькій.

Однак забудовник самовільно збільшив поверховість, за що його оштрафувала Інспекція архбудконтролю м. Львова та зобов'язала затвердити нову містобудівну документацію з пониженням поверховості будинків. 

"Дана ділянка – територія АТП. Інспекція архбудконтролю міста оштрафувала забудовника за збільшення поверховості будинків із вимогою видати нові містобудівні умови та обмеження і змінити подальший проект. Зокрема, понизити поверховість наступних черг і взяти нові містобудівні умови та обмеження. Ті будинки, які мали мати по 16 поверхів, понизяться на 2 поверхи. Це є вимогою інспекції, яка через це не вводить в експлуатацію збудовані об'єкти. Загальна кількість квартир і площі житла не зміниться", – пояснив Юліан Чаплінський.

Втім на запитання депутата Львівської міськради Ігоря Телішевського, чи знесе забудовник на вже зведених будинках зайві поверхи, через які власне його й оштрафували, то Юліан Чаплніський зауважив, що цього не буде.

Адже вже зведені будинки на території АТП-14630 не суперечать детальному плану території і зонінгу Шевченківського району. А композицію житлової забудови врегулюють саме завдяки пониженню поверховості наступних будинків.

Відтак члени виконкому вирішили перести розгляд питань щодо будівництва багатоповерхівок на вулиці Городницькій, 47.

Зазначимо, на вул. Городницькій, 47 знаходиться автопарк приватного перевізника АТП-14630. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: