Новини

Інфраструктура

Водопостачання

Водопостачання

Понеділок, 12 березня 2018, 17:46821

У Львові зростуть тарифи на водопостачання

Послуги ЛМКП "Львівводоканал" зростуть на 8,4-11,1%.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

6 березня відбулося засідання Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для усіх категорій споживачів.

Відповідно до прийнятих Постанов, абоненти будуть сплачувати на 8,4-11,1% більше за послуги, що надає ЛМКП "Львівводоканал".

Вартість послуг для мешканців багатоквартирних будинків зросте на 1 гривню 9 копійок та становитиме 14 гривень 4 копійки – це разом за водопостачання і водовідведення 1 м³ з урахуванням ПДВ.

Для споживачів-юридичних осіб та мешканців приватного сектору тариф зросте на 1 гривню 10 копійок та становитиме 12 гривень 91 копійка. Для гуртових споживачів тариф зросте на 49 копійок та становитиме 4 гривні 93 копійки.

"Коригування тарифів відбулося через зростання витрат на електроенергію, витрат на оплату праці, у зв’язку із зростання мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, витрат на єдиний соціальний внесок.

Тарифи набудуть чинності на наступний день після офіційного опублікування в газеті "Урядовий кур’єр", – пояснили у ЛМКП "Львівводоканал".

Нагадаємо, що тарифи на водопостачання зросли у лютому на 8-9%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.