Новини

Політика

нардепи з Львівщини

нардепи з Львівщини

Четвер, 29 березня 2018, 18:09771

На готелі у Києві львівські нардепи отримали більше 18 000 гривень

У лютому 23 нардепи зі Львівщини отримали на винайм готельного номера у Києві 18 200 грн.

Про це йдеться у документі, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Відтак, у лютому 2018 року 173 народних депутати отримали кошти для компенсації вартості оренди житла чи готельного номера. Додамо, що у січні цього року їх було 174.

Вартість відшкодування житла для нардепів минулого місяця становила 18 200 грн, хоча ще у січні та у грудні минулого року їм виплачували по 20 150 грн у місяць, а у листопаді народним депутатам на готелі виділяли 19 500 грн.

Щодо народних депутатів, які пройшли у Верховну Раду від Львівщини, то компенсацію за житло отримали: Андрій Антонищак (Блок Петра Порошенка), Тарас Батенко (позафракційний), Олег Березюк (Самопоміч), Михайло Бондар (Народний фронт), Микола Величкович (Народний фронт), Дмитро Добродомов (позафракційний), Остап Єднак (позафракційний), Любомир Зубач (Самопоміч), Наталія Кацер-Бучковська (Народний фронт), Микола Кадикало (Народний фронт), Сергій Кіраль (Самопоміч), Андрій Кіт (Блок Петра Порошенка),  Богдан Матківський (позафракційний), Олег Мусій (позафракційний), Володимир Парасюк (позафракційний), Андрій Парубій (позафракційний), Ірина Подоляк (Самопоміч), Лев Підлісецький (Самопоміч), Олексій Скрипник (Самопоміч), Руслан Сидорович (Самопоміч), Михайло Хміль (Народний фронт), Юрій Шухевич (Радикальна партія Олега Ляшка), Оксана Юринець (Блок Петра Порошенка).

Натомість мешкають у Києві без виплат: Богдан Дубневич (Блок Петра Порошенка), Ярослав Дубневич (Блок Петра Порошенка), Андрій Лопушанський (Блок Петра Порошенка), Ганна Гопко (позафракційна), Ігор Васюник (Народний фронт), Ігор Шурма (Опозиційний блок) та Тарас Козак (Опозиційний блок).

Зазначимо, Олег Лаврик (Самопоміч) у 2016 році та у лютому 2017 року отримував компенсацію за житло, однак у березні – грудні 2017 року його імені уже не було в списку депутатів, які претендують на відшкодування витрат на готелі.

Андрій Левус (Народний фронт) також ще у грудні 2017 року був у цьому переліку депутатів, проте у січні і лютому на кошти для прожиття у Києві він не претендував.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->