Новини

Політика

готель Буняка на Кривій Липі

готель Буняка на Кривій Липі

Hüseyin Fırıncı

Середа, 14 березня 2018, 13:131897

Екс-мер Львова Буняк хоче продовжити оренду землі під власним готелем у центрі Львова

Любомир Буняк звернувся до Львівської облради з проханням продовжити на 10 років оренду землі під власним готелем у проїзді Крива Липа і готовий платити за неї 46 000 грн на рік.

12 березня на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради опублікували проект рішення "Про надання громадянину Буняку Любомиру Костянтиновичу земельної ділянки у проїзді Крива Липа, 3-А".

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Колишній мер Львова Любомир Буняк хоче продовжити на 10 років оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлового будинку у проїзді Крива Липа, 3-А. Площа землі – 0,0236 га, – сказано у проекті рішення. 

Зазначимо, за вказаною адресою розташований міні-готель "Крива Липа", який належить Любомиру Буняку.

У 2008 році Львівська міська рада вже надавала в оренду вказану земельну ділянку дружині Буняка – ФОП Буняк Тетяні Хомівній. Втім термін дії оренди завершився 24 лютого 2018 року.

"На підставі звернення громадянина Буняка Любомира Костянтиновича представлених документів, на розгляд Ради підготовлений проект ухвали, яким пропонується вилучити за згодою з користування громадянки Буняк Тетяни Хомівни земельну ділянку площею 0,0236 га у проїзді Крива Липа, 3-а та надати громадянину Буняку Любомиру Костянтиновичу земельну ділянку площею 0,0236 га в оренду терміном на 10 років для обслуговування нежитлового будинку у проїзді Крива Липа, 3-А", – йдеться у проекті рішення.

Якщо депутати Львівської міської ради підтримають це рішення, то екс-мер Львова платитиме за оренду до міського бюджету 3% від нормативної грошової оцінки землі, що в 2018 році складе близько 46 000 грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.