Новини

Політика

Руслан Коцаба

Руслан Коцаба

Facebook Руслана Коцаби

П'ятниця, 16 березня 2018, 16:231067

Суди Коцаби переїжджають з Івано-Франківська до Львова

Таке рішення прийнято через відводи суддів у Івано-Франківську.

Івано-франківський журналіст Русла Коцаба на своїй сторінці у Facebook оприлюднив рішення суду, в яких йдеться про те, що суд змінив територіальну юрисдикцію кримінального провадження щодо нього.

14 березня колегія суддів Другої судової палати касаційного Кримінального Верховного суду постановила задовольнити подання Апеляційного суду Івано-Франківської області. Документом зафіксовано, що до Львова переносять справи щодо обвинувачення Руслана Коцаби у державній зраді та перешкоджанню законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань.

Подання вмотивовано тим, що після задоволення (відводів) самовідводів суддів неможливо утворити склад суду в судовій палаті з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Івано-Франківської області, оскільки судді цієї палати брали участь у розгляді вказаного кримінального провадження, яке в подальшому було скасовано також на досудовому слідстві, брали участь як слідчі судді. 

Зазначимо, що івано-франківського журналіста Руслана Коцабу притягають до відповідальності з обвинуваченнями у вчиненні кримінальних правопорушень ч.1 статті 111 (Державна зрада) і ч. 114 (Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань) Кримінального кодексу України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->