Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Юрій Гнатковський

Юрій Гнатковський

Facebook Юрія Гнатковського

Вівторок, 20 березня 2018, 14:11

Юрій Гнатковський залишає Львівський палац мистецтв

Екс-директор палацу зараз є першим заступником директора і перебуває у відпустці за власний рахунок.

Про це Юрій Гнатковський повідомив сьогодні на своїй сторінці у Facebook:

"Покищо повністю звільнитись не можу оскільки маю ще проекти по яких повинен відзвітуватися як керівник. Відповідальність вона така... я віддав Палацу Мистецтв 10 років свого життя, вважаю що це достатньо, за цей час нам з Вами вдалось наповнити впевненістю в собі і зміцнити різні контемпнапрямки Львова, видати чудовий журнал AZ art, яким я пишаюсь, знайти партнерів, які збережуть сучасний зріз мистецтва і без палацу або ще краще спільно у майбутньому, але часом варто зробити новий крок для змін, а які вони покаже лише майбутнє.

Новий керівник працює інакше ніж я, у нього теж є підтримка , але інших мистецьких товариств Львівщини, а головне, я сподіваюсь, палац врешті отримає фінансування на вирішення тих проблем які я вирішити не встиг за 10 років."

Нагадаємо, на початку березня депутат Львівської обласної ради Юрій Візняк став тимчасово виконуючим обов'язки директора Палацу мистецтв, а Юрій Гнатковський – його першим заступником. У травні 2016 року Юрій Гнатковський переміг у конкурсі на посаду директора Палацу мистецтв, до того він обіймав цю посаду 8 років.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.