Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

російське консульство у Львові

Понеділок, 26 березня 2018, 16:38

Порошенко жене з України російських дипломатів

російське консульство у Львові

З України видворять 13 дипломатів.

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко на своїй офіційній сторінці у Facebook. Він пояснив, що таке рішення прийнято у відповідь на хімічну атаку у Великій Британії:

"У відповідь на цинічну хімічну атаку в Солсбері (Велика Британія) Україна у дусі солідарності з нашими британськими партнерами та трансатлантичними союзниками, та в координації з країнами ЄС, ухвалила рішення про видворення з української території 13 російських дипломатів із тих небагатьох, що залишилися. Бо як відомо, наші дипломатичні стосунки з РФ де-факто заморожені.

Росія вкотре підтвердила своє зневажливе ставлення не лише до суверенітету незалежних держав, а й до цінності людського життя. Україна відчуває це щодня в окупованому українському Криму та на Донбасі.

Тому, як ніколи, важливо не обмежуватися символічними жестами. Наступний крок – збільшення ціни для Москви за вчинені міжнародні злочини, включно через посилення персональних, фінансових та економічних санкцій.

Наша спільна відповідь Кремлю і надалі має бути рішучою та жорсткою для недопущення нових людських трагедій та забезпечення поваги до норм міжнародного права."

Зауважимо, що у Львові діє  консульство Російської федерації.