Новини

Політика

ГУ ДСНС у Львівській області

ГУ ДСНС у Львівській області

Школи та торгові центри Львівщини перевірять на дотримання норм протипожежної безпеки

Середа, 28 березня 2018, 12:23

Уряд вирішив провести масштабні перевірки громадських закладів України на пожежну безпеку.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Як заявив сьогодні на засіданні уряду прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, він доручив ДСНС, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ провести масштабну перевірку громадських закладів, шкіл, торгових центрів на предмет дотримання норм пожежної безпеки.

Перевірки ініціюють через пожежу в торговому центрі російського міста Кемерово, яка виникла 25 березня і внаслідок якої загинуло більше 60 людей. Попередні результати розслідування пожежі довели, що центр невідповідав нормам протипожежної безпеки.

"Уряд ухвалив рішення дозволити ДСНС перевіряти місця скупчення людей на предмет безпеки, але очевидно, що роботу потрібно розширити. Даємо доручення ДСНС, Мінрегіону, іншим органам та місцевій владі розпочати масштабну перевірку торгових центрів, кінотеатрів, шкіл, садочків, клубів, – всіх міст, де перебувають люди", – наголосив Володимир Гройсман.

За його словами, зараз триває робот над списком об’єктів для перевірок і за місяць результати попередніх перевірок планують озвучити.

Зауважимо, що торгово-розважальний центр "Форум Львів" не впускає інспекторів Державної служби з надзвичайних ситуацій для проведення перевірки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.