Новини

Економіка

житло на Львівщині

житло на Львівщині

Четвер, 5 квітня 2018, 13:40663

Дитячі садочки планують розміщувати на перших поверхах житлових будинків

Мінрегіон планує дозволити розміщувати вбудовані у житлові будинки дошільні дитячі заклади.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Як заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе, Мінрегіон планує дозволити розміщувати у житлових будинках вбудованих дошкільних навчальних закладів.

"Сьогодні у містах є велика проблема недостатньої кількості дитячих садків. Існує диспропорція між житловим будівництвом та соціальною інфраструктурою. І у багатьох випадках, особливо у центральних районах великих міст, немає навіть достатньо місця, щоб розмістити новий окремий дошкільний навчальний заклад. Можливість проектування невеликих дитсадків, вбудованих або прибудованих до житлових будинків, дозволить забезпечити жителів необхідною соціальною інфраструктурою там, де немає можливості будувати окремі дошкільні навчальні заклади", – наголосив Лев Парцхаладзе.

За його словами, допускається розміщення дитячих садочків у 1-2 поверхи житлових будинків і прибудувати їх до глухих торців житлових будинків.

Однак, при розміщенні таких дитсадків повинні враховуватися необхідні пожежні вимоги щодо їх проектування, а також відповідні норми ДБН щодо житлових будинків.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: