Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Карпати

Середа, 18 квітня 2018, 12:40

Львівська філармонія проведе акцію із збереження лісів у Карпатах

Карпати

Акція "Симфонія лісу – музика життя" відбудеться у Сколівському районі.

Про це повідомляє Львівська обласна філармонія.

24 квітня на території Орівського лісництва ДП "Сколівське лісове господарство" пройде соціально-екологічна акція під гаслом "Симфонія лісу – музика життя", ініціатором якої виступив Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської обласної філармонії спільно з Опікунською радою оркестру.

Акцію проводять для відновлення та збереження лісних масивів в Карпатах, привернення уваги громадськості до важливості бережливого ставлення до природи, збереження балансу та гармонії в системі "людина – природа".

"Вибір місця для проведення акції музикантами оркестру не є випадковим: зі Сколівщиною пов’язані імена таких видатних українців, як оперна співачка Соломія Крушельницька, композитор і музикознавець Роман Стельмащук, композитор Мирослав Скорик. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до нашої акції", – йдеться у повідомленні.

Для участі в акції треба зареєструватись і заповнити он-лайн анкету. А збір учасників розпочмнається 24 квітня о 08:30 год на перехресті вул. Чайковського та проспекту Шевченка. 

У разі виникнення запитань, звертайтесь за номером 097 719 07 92 або електронною поштою inso.lviv.md@gmail.com.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.