Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Петро Порошенко у Львові

Петро Порошенко у Львові

П'ятниця, 20 квітня 2018, 15:12

Порошенко виведе українських фермерів на європейський ринок

Сьогодні на виставці Agroport Lviv 2018, приуроченій розвитку фермерства в Україні, виступив Президент України Петро Порошенко.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Петро Порошенко наголосив на важливості підтримки сільського господарства та дрібних аграріїв в Україні. На його думку, важливими кроками до поліпшення умов в цій сфері мають стати: створення структур, які допомагатимуть фермерам у всіх сферах їхньої діяльності; надання доступу до банківських ресурсів не лише України, а й Європейського Союзу; відгородження дрібного виробника від нападок з боку правоохоронних органів.

Також Президент України відзначив те, що незважаючи на угоду з ЄС, треба навчити українських фермерів заходити на ринок Європи. "Ринок ЄС є першим у пріоритеті для України на даний час" – наголосив він.

Петро Порошенко зазначив, що на сьогодні Україна має досить високий рівень інфляції: більше 10%. Однак це не завадило країні піднятися рейтингу легкості ведення бізнесу за версією Світового Банку Doing Business зі 153 місця (станом на 2012 рік) на 76.

Нагадаємо, що метою візиту Петра Порошенка до Львова було відкриття Львівського державного обласного клінічного перинатального центру.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.