Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ПП Західний Буг

ПП Західний Буг

zahbug.com.ua

Понеділок, 23 квітня 2018, 15:461927

Маленькі аграрії Бущини скаржаться на великий агрохолдинг

ПП "Західний Буг" перешкоджає їм починати посівну кампанію.

Про це йшлося сьогодні під час апаратної наради у Львівській облдержадміністрації, , – повідомляє кореспондент Варіантів.

Голова громадської ради при ЛОДА Андрій Болюбаш звернувся до голови облдержадміністрації Олега Синютки з проханням вплинути на ситуацію що виникла у Бузькому районі.

"Це є криза, адже 10 травня – останній день, коли можна зробити посів. Обурює й те, що "Західний Буг" погрожує у присутності голови районної держадміністрації Петра Мороза і керівника місцевої поліції.

Представник одного з менших агропідприєств додав, що "Західний Буг" ігнорує вимоги поліції припинити перешкоджання. Окрім того що "Західний Буг" перешкоджає заїзду техніки інших аграрних підприємств на поля, вони також засипали в один з тракторів сіль. По факту перешкоджання початку посівної кампанії подана заява у поліцію. Він також пояснив, що агрохолдинг "Західний Буг" таким чином хоче знищити менші аграрні підприємства.

Голова ЛОДА Олег Синютка звернувся до головного прокурора Львівщини Юрія Квятківського і керівника Нацполіції Львівщини Валерія Середи аби вони взяли цю ситуацію на персональний контроль, і в якості свідка взяли голову Бузької РДА Петра Мороза.

Як йдеться у єдиному реєстрі юридичних осіб, ПП "Західний Буг" зареєстроване у селі Павлів на Радехівщині, власниками фірми є Юрій Гладун, Оксана Друль, Віталій Сікорський, Валерій Овчарук.

Займається підприємство вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур; вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів; виробництвом цукру та готових кормів для тварин, що утримуються на фермах; діяльністю ресторанів, наданням послуг мобільного харчування.

Цього року воно отримало  в оренду земельну ділянку в смт. Красне Буського району. 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: