Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Богдан Чечотка

Богдан Чечотка

Середа, 25 квітня 2018, 11:302878

Богдан Чечотка став директором психлікарні

Керівником КЗ ЛОР "Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня" обрали Богдана Чечотку.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні на засіданні конкурсна комісія з відбору керівників закладів охорони здоров’я Львівської облради обрала керівника КЗ ЛОР "Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня"

Відтак, очолив лікарню Богдан Чечотка. За його кандидатуру члени комісії віддали 6 голосів, за Богдана Губара – 1 голос.

Зазначимо, свої кандидатури на участь у конкурсі на посаду головного лікаря цієї лікарні подали Олександр Губар та Богдан Чечотка.

Богдан Чечотка є директором ТзОВ "Авто Спа Україна", до цього очолював департамент охорони здоров’я Львівської ОДА. У жовтні 2016 року він написав заяву на звільнення за власним бажанням.

На початку січня начальник управління спільної власності Львівської облради Микола Бандра підписав наказ про призначення Олександра Губара на посаду в.о. головного лікаря до призначення нового директора закладу. До цього головним лікарем лікарні був Олександр Фільц.

Нагадаємо, конкурс на посаду директорів 14 комунальних закладів охорони здоров'я у області стартував наприкінці лютого цього року. Загалом на посади директорів 14 медичних комунальних закладів претендував 21 кандидат.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: