Новини

Економіка

ліки

ліки

Tochka.net

Четвер, 26 квітня 2018, 13:34351

На Львівщині збільшилося виробництво медичних товарів

У січні-березні, порівняно з першими місяцями 2017 року, виробництво промислової продукції в області збільшилося на 8,7%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, у переробній промисловості виробництво зросло на 12%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 1,7%, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 1,6%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах машинобудування (на 29,2%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 24,3%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 15,4%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 15,3%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 6,6%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 2,4%).

Натомість зменшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 9,8%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 6,8%).

Нагадаємо, у січні-лютому, порівняно з першими місяцями 2017 року, виробництво промислової продукції в області збільшилося на 14,1%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->