Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Дитячий форум-2018 у Львові

Середа, 25 квітня 2018, 17:40

Організатори Дитячого форуму-2018 у Львові очікують 15 000 відвідувачів

Дитячий форум-2018 у Львові

Дитячий форум триватиме з 10 до 13 травня у Львівському палаці мистецтв, що на вул. Коперника, 17.

Про це повідомила прес-служба Форуму видавців у Львові.

Цього року у програмі Дитячого форуму заплановано провести більше 1000 заходів, а участь у ньому візьмуть 172 учасники.

Зокрема, це 117 організацій, 32 видавництва, 32 автори, 9 ілюстраторів, 9 культурних менеджерів, 5 перекладачів, 10 музеїв, 7 бібліотек, 12 театральних студій, 7 танцювальних студій, 42 майстри, 16 науковців, 17 керівників культурних та освітніх організацій, 11 спортсменів та 11 бібліотекарів.

Також організатори форуму очікують на 15 000 відвідувачів: дітей, батьків, вчителів, вихователів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» з 15 областей України та Львова, а також з районів та міст області.

Дитячий форум відбувається у форматі квест-гри «8 ключів Буквордсу», а територію заходу поділять на тематичні землі:

«Печера Жахайликів» – література. У програмі візьмуть участь дитячі письменники, ілюстратори та видавці: Володимир Арєнєв, Сашко Гаврош, Лариса Денисенко, Мар’яна Савка, Галина Малик, Катерина Міхаліцина, Сергій Прилуцький,  Надійка Гербіш, Галина Вдовиченко, Ганна Осадко, Таня Стус, Валентина Вздульська, Галя Ткачук, Іван Андрусяк, Олег Ткачук. Також на тематичному просторі  відбудеться видавничий квест за участі видавництв-учасників ярмарку.

«Камелот» – спорт, рухливі ігри: різноманітні спортивні заходи, зустрічі з олімпійцями, медичні майстер-класи та все для активного та здорового життя.

«Галактична імперія» – наука та винахідництво. Науково-пізнавальні заходи для дітей різних вікових категорій: видовищні наукові експерименти, майстер-класи, лабораторні практикуми, робототехніка, програмування, віртуальна реальність.

«Задзеркалля» – музика, театр: майстер-класи з сценічної імпровізації, гри на музичних інструментах, а також зі співу та джазової імпровізації, уроки ораторського мистецтва, вистави, покази фільмів, кулінарні майстер-класи.

«Зачарований ліс» – екологія/мандри: справжній зоопарк, екологічні  майстер-класи, ігри та випробовування для справжніх мандрівників та захисників природи, майстер-класи з пакування наплічника, ботобатли та інше.

Королівський дитячий садочок – простір для дошкільнят: ігри, творчі майстерки, музичні та танцювальні заходи від центрів дитячої творчості, навчальних центрів та інших організацій для найменших відвідувачів.

«Ігросфера» – постійно діючий простір з настільними іграми від українських та польських виробників.

«Галявина Єдинорогів» – творчі майстер-класи: майстер-класи з різних видів творчості та рукоділля, малювання картини, створення ілюстрацій до книжок, ліпка улюблених книжкових героїв, виготовлення листівок чи іграшок.

«Долина Драконів» – музейний простір: презентації та майстер-класи від музеїв, тематичні майстер-класи та створення книг, блокнотів.

Вартість квитків для дітей становить 60 грн на один день і 90 грн – на 4 дні, а для дорослих – 30 грн і 50 грн відповідно.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.